door Marja Arnoldus

MAASSLUIS | Op zaterdag 14 mei is het na twee jaren zonder rommelmarkt dan eindelijk zover; we kunnen weer een rommelmarkt houden! Tussen 10.00 en 15.00 uur bent u van harte welkom.

Zaterdag 14 mei 2022 | 10.00 – 15.00 | De Siervis | Sparrendal 3

In de afgelopen twee jaren hebben we enorm veel spullen binnen gekregen en voor onze bezoekers bewaard. Zoals inmiddels bekend bij de vaste bezoekers van onze rommelmarkt, vragen we nergens hoge prijzen voor. Dus kom gezellig snuffelen en sla uw slag!

U vindt ons op het Sparrendal 3. De ingang van ons gebouw bevindt zich langs de Weverskade. Komt u met de auto, dan is er voldoende parkeergelegenheid bij het Sparrenflat. Voor mensen die met de fiets komen, zetten we alvast de fietsenrekken klaar.

Voor meer informatie over onze vereniging kunt u terecht op onze website: www.siervismaassluis.nl

Voor meer informatie over onze vereniging kunt u terecht op onze website:

www.siervismaassluis.nl

 


Ontdek meer van MAASSLUIS.NU

Abonneer je om de nieuwste berichten in je inbox te ontvangen.

Hoofd Redactie

Hoofd Redactie

Hoofdredactie van Maassluis.Nu | Verzorgt berichtgeving die niet onder een specifiek redactieteam valt