door Martin van Zweden

MAASSLUIS | Afgelopen zaterdag werd vanwege ons 50 jarige bestaan, in klein comité, een prachtige M.S.V.’71 koe als een fraai cadeau van het Maassluise bedrijf Lely onthuld. De koe heeft een prominente plaats gekregen op het gras naast ons nieuwe kleedkamergebouw.

Onze vereniging heeft meerdere linken met de Hollandse bonte koe. En dat zijn niet alleen de zwart/witte kleuren. Allereerst liepen er voor de aanleg van ons sportcomplex koeien van boer van der Sar op onze velden. Later werd de koe ingezet bij de Megaweek met het ludieke spel; ‘schijt je rijk’. Ook stond er vele jaren een grote knuffel koe boven de bar in onze kantine. Deze koe werd ‘Bolli’ genoemd destijds als tegenhanger van de bekende ‘Olli’ olifant uit Blijdorp. Genoeg argumenten dus om de koe te adopteren als onze mascotte. Tenslotte hebben we daar bij MSV meer mee dan met zebra’s, die zwart/wit gestreepte clubs doorgaans genoemd worden.

Het idee om de koe te adopteren als clubmascotte borrelde vorig jaar tijdens een wintersport serieus op bij een groep MSV-ers in een koeien ‘après-ski’ stal in Tirol. Hoe leuk zou het zijn als we ‘onze club’ voor de 50e verjaardag een mascotte kunnen geven… Dit plan werd met veel enthousiasme opgepakt door onze PR en jubileumcommissie.

► Koe Sara is fraai geschilderd door Sashja van Straaten en bij Autoschade Wildeboer met speciale blanke autolak overgespoten.

Met dank ook aan Marien van Eijmeren voor de verf en Rene den Boer voor het plaatsen van de Koe.

bezoek de website voor meer foto’s: msv 71-mooie-koe-mascotte


 

Redactie Sport

Redactie Sport

Sportredactie | Publiceert sportverslagen en berichten over bijzondere sportgebeurtenissen zoals toernooien

1 Reactie

  1. Aad Rieken
    15 april 2021 at 22:07

    “M.S.V.’71 heeft een Koe man!”