MAASSLUIS | De Senioren Computerclub Koningshof zoekt voor het komende workshopseizoen vrijwilligers die onze leden bekend
en vertrouwd willen maken met het werken met een computer, tablet, besturingssystemen en de verschillende softwarepakketten. We hebben met name behoefte aan vrijwilligers die deskundig zijn op het gebied van Android tablets.

De Senioren Computerclub Koningshof is een vereniging met bijna tweehonderd leden die graag meer willen weten en leren over werken met de computer in de ruimste zin en waarbij het sociale aspect niet wordt vergeten. De vereniging tracht een zo gevarieerd mogelijk
workshopprogramma aan te bieden, waarbij altijd ruimte is voor nieuwe computerprogramma’s of specifieke onderwerpen.   Heeft u de tijd en lijkt het u leuk om uw kennis en vaardigheden met onze leden te delen of zou u willen assisteren bij één van de workshops, meldt u zich dan aan bij het secretariaat van de SCK Maassluis via

sckmaassluis@outlook.com
Redactie

Redactie

Hoofdredactie van Maassluis.Nu | Verzorgt berichtgeving die niet onder een specifiek redactieteam valt