MAASSLUIS | Na een heel lange periode van radiostilte hierbij een berichtje van Klaverjasclub de Vloot. Nee helaas niet om kenbaar te maken dat de competitie weer van start zal gaan. Daar is vooralsnog geen zinnig woord over te zeggen. Wie had in maart van dit jaar de situatie kunnen bedenken waar we nu inmiddels al een hele tijd inzitten.

Naarmate het jaar verstreek heeft het bestuur in samenwerking met de dames van de commissie Lief & Leed op diverse momenten in het jaar proberen contact te houden met de leden van de club. Zo werden met Pasen, Pinksteren, in september en met Sinterklaas kleine presentjes rond gebracht. Dit werd allemaal uit eigen middelen bekostigd.

© Hans Windhouwer

Toch wilden we met Kerst iets bijzonders doen. Hiertoe hebben we contact gezocht bij Fonds Schiedam, Vlaardingen e.o. Het fonds heeft ons financiële ondersteuning gegeven om met Kerst onze leden te verassen met een prachtig kerstpakket. Het pakket een mooi opgemaakte chocoladeverwennerij samengesteld door Chocking Chocolatiers uit de Koningshoek plus een VVV-bon naar eigen inzicht te besteden is op 21 en 22 december rondgebracht bij de leden. Het idee om toch nog een enigszins warme Kerst 2020 over te brengen is uit de reacties van de leden in goede aarde gevallen.

Langs deze weg willen naast onze leden ook alle bekenden en belangstellenden een voorspoedig maar vooral gezond 2021 toewensen.

 

Hans Windhouwer


 

Redactie

Redactie

Hoofdredactie van Maassluis.Nu | Verzorgt berichtgeving die niet onder een specifiek redactieteam valt