AQUARIUMVERENIGING DE SIERVIS MAASSLUIS

Maandbericht mei – juni 2017

MAASSLUIS | Het gebouw van de vereniging is elke maandagavond geopend vanaf 20.00 uur en de koffie en thee staan voor u klaar. U kunt in ons clubgebouw terecht voor informatie, een praatje, een oplossing van uw probleem of een visje. Tevens zijn wij voorzien van een rijk assortiment aan planten en hebben we een zeer uitgebreide bibliotheek. Ook beschikt de vereniging over een uitgebreide ledenservice.

Voor de komende weken hebben we weer een gevarieerd programma met diverse activiteiten voor onze leden en overige belangstellenden:

  • Maandagavond 1 mei houden we onze bekende Vissen aan de Weverskade-wedstrijd: Wie vangt de grootste totaallengte aan vis. Vismeters zijn aanwezig, zelf een hengel én een visvergunning meenemen. Het vissen start om 19.00 uur.
  • Op maandagavond 8 mei komt ons verenigingsblad Onderwater uit. Geen lid, geen nood: We hebben altijd een paar nummers extra voor geïnteresseerden.
  • Maandagavond 15 mei bent u van harte welkom op onze Inloopavond, waar we op alle vragen een antwoord proberen te geven. Geen vragen, kom gerust langs voor een gezellige avond: we praten niet alleen over aquaria, vissen en plantjes. Deze avond starten we ook met de voorbereidingen voor onze rommelmarkt.
  • Zaterdag 20 mei houden we van 10.00 tot 15.00 uur onze Rommelmarkt. Ook leuk om te bezoeken bij minder goed weer: Naast onze schitterende vijver kunt u onder een megagrote partytent lekker droog op koopjesjacht.
  • Op maandagavond 22 mei ruimen we de restanten van de rommelmarkt weer op en is er ook Inloopavond met gelegenheid voor een praatje, al dan niet over de aquariumhobby.
  • Maandagavond 29 mei is het tijd voor een lezing. Wat het onderwerp gaat worden, wordt later bekend gemaakt.
  • Op maandagavond 5 juni zijn we gesloten in verband met Tweede Pinksterdag.
  • Maandagavond 12 juni gaan we aan de slag met een APK-beurt voor onze verenigingsbakken: klein onderhoud zoals water verversen, planten snoeien en verpoten, ruiten, pomp en luchtuitlaten schoonmaken. Een goed moment om langs te komen voor tips over aquariumonderhoud.
  • Op maandagavond 19 juni is het weer tijd voor een Inloopavond.
  • 26 juni: Onderwater komt uit en we hebben het deze avond over de stand van zaken bij het vernieuwen van onze Siervisvijver, waar we als de planning goed loopt rond eind mei mee gestart zijn.

Voor meer informatie over onze vereniging, bezoek onze website: www.siervismaassluis.nl

(Onze website is weer online te vinden. We werken nog hard aan volledig herstel hiervan na een hack)

Hoofd Redactie

Hoofd Redactie

Hoofdredactie van Maassluis.Nu | Verzorgt berichtgeving die niet onder een specifiek redactieteam valt