door Co Gerrets (Klaverjasvereniging TROEF)

MAASSLUIS | Ter ere van het 50 jarig bestaan van de vereniging kwam namens de gemeente wethouder Sjoerd Kuiper langs en trakteerde ons op overheerlijk gebak. Namens alle leden die aanwezig waren onze hartelijke dank hiervoor. De sfeer werd ook hierdoor optimaal en zo hebben we een leuke middag gehad.

De voorjaarscompetitie is afgelopen en de grote winnaar is Kees v/d Eijk geworden.

De top 10 van deze voorjaars competitie 2024 is:

PlaatsTOTAALGPS
1Kees v/d Eijk1020731701
2Jos van Schaijk1011211685
3Marcel Hanswijk1003011672
4Jeroen van Ingen1000191667
5Loek Vis992131654
6Nico Boekesteijn971721620
7Co Gerrets970061617
8Max de Graaf961091602
9Leo Vis960551601
10Gerard v/d Does959541599

 GPS betekent gemiddeld per spel

█ De meeste pitten werden gehaald door Gerard v/d Does en Jos van Schaijk beide 34 pitten.

█ De najaarscompetitie start op dinsdag 3 september. Alle informatie en uitslagen staan op de website www.klaverjasverenigingtroef.nl . Als u geen internet heeft inlichtingen vragen aan de voorzitter Jos van Schaijk tel 06 12 82 02 96.

Wijkvereniging De Flat organiseert op de dinsdag avonden in juni vrij klaverjassen. Uiterlijk 19.15 uur melden aan de tafel van de organisatie. Deelname 3,- p.p. per avond.

Helaas heeft Corrie Bruins aangegeven de vereniging te moeten verlaten. Haar gezichtsvermogen gaat haar teveel parten spelen om nog te kunnen klaverjassen. Zij bedankte de vereniging voor de tijd dat ze heeft kunnen spelen.



Ontdek meer van MAASSLUIS.NU

Abonneer je om de nieuwste berichten in je inbox te ontvangen.

Redactie Sport

Redactie Sport

Sportredactie | Publiceert sportverslagen en berichten over bijzondere sportgebeurtenissen zoals toernooien

Geen Reactie

Wij WEIGEREN Reacties ZONDER Voornaam + Achternaam!